سوالات متداول

1چطور در سایت ثبت نام کنم؟
در مرحله اول و برای استفاده ازتمام امکانات سایت اعم از فایل های رایگان، ورکشاپها و دوره های آموزشی حضوری و مجازی باید یکبار روی سایت ثبت نام کنید. نحوه ثبت نام روی سایت را می‌توانید در این ویديو ببینید.
2چطور وارد سایت شوم؟ (روی سایت لاگین کنم؟)

بعد از ثبت نام روی سایت شما به صورت خودکار در سایت وارد میشوید و وقتی سایت را می بندید چند ساعت یا چند روز بعد مجدد به سایت سر میزنید باید مجدد روی سایت لاگین کنید (وارد سایت شوید). برای وارد شدن به سایت کافیه این ویديو رو مشاهده کنید و کارهای گفته شده در اون رو اجرا کنید.

در چه مواقعی باید وارد سایت شویم؟

اگر می خواهید از محتوای رایگان سایت استفاده نمایید.
اگر می‌خواهید ابزار و لوازم مورد نیاز کار را خرید نمایید.
اگر دوره های آموزشی خریداری کرده اید و با مراجعه مجدد به صفحه دوره خریداری شده فایلها را نمی‌بینید.

3چطور بفهمیم در سایت لاگین کردیم یا نه؟ (وارد سایت شدیم یا نه)
روی سه خط بالای سایت کلیک کنید(سه خط کنار اسم سایت) منو بنفش رنگ براتون باز میشه، آخرین گزینه منو اگر نوشته باشه حساب کاربری یعنی روی سایت لاگین هستید(وارد سایت شده اید) ولی اگر در منو بنفش رنگ دو گزینه آخر منو ثبت نام و ورود را می‌بینید یعنی از سایت خارج شده اید و مجدد باید وارد سایت شوید. بنابراین روی ورود کلیک کنید و با وارد کردن نام کاربری و رمزعبورتان مجدد وارد سایت شوید.
4چگونه دوره مجازی سایت را خریاری د کنم؟
5چگونه در دوره های حضوری ثبت نام کنم؟
6چگونه از سایت ابزار و لوازم مورد نیاز جواهردورزی را خریداری کنم؟
7ایمیلی که با آن در سایت عضو شدم را می تونم تغییربدم؟یعنی اگه تغییربدم اون دیدگاه‌های قبلیم که تو سایت ارسال کردم با ایمیل جدیدم ثبت میشه یابا ایمیل قبلیم میمونه
آدرس ایمیل شما فقط برای شناسایی شما توسط سایت است و هیچگاه روی سایت نمایش داده نمیشود بنابراین با تغییر آدرس ایمیل هیچ تغییری در محتوایی که در سایت منتشر کرده اید داده نمیشود.
8من با یک ایمیل جدید توی سایت دوباره عضو شدم ولی چرا محصولاتی که قبلا خریدم توی این اکانتم قابل مشاهده نیستن؟
وقتی محصولی را خریداری می کنید آن محصول فقط برای همان اکانت شما (سیستم اکانت شما را با ایمیل شما شناسایی می کند) باز میشود و اگر با ایمیل دیگری در سایت عضو شوید دیگر به آن محصولات خریداری شده دسترسی نخواهید داشت. بنابراین برای دسترسی به دوره های خریداری شده با همان اکانت قبلیتان در سایت وارد شوید تا بتوانید دوره های خریداری شده تان را مشاهده کنید.
9میخوام وارد سایت بشم همیشه مینویسه گذر واژه اشتباه است
این خطا را فقط در زمان ورود اشتباه رمزعبورتان دریافت می کنید.
در زمان وارد کردن رمز عبور لطفا کیبورد خود را چک نمایید. مثال: گاهی شما در زمان انتخاب رمز عبور کیبوردتون انگلیسیه و وقتی که میخواین بار دیگه وارد سایت بشید کیبوردتون فارسیه و رمزتون رو وارد می کنید و با خطای "گذرواژه اشتباه است" مواجه می شوید.
10رمز ورودم را گم کردم لطفا راهنمایی کنیم
در زمان ورود به سایت در پایین دکمه ورود/ثبت نام نوشته شده "رمز عبور خود را فراموش کردید؟" روی این عبارت کلیک کنید ایمیلی حاوی یک لینک برای ریست پسورد براتون ارسال میشه (اگه توی اینباکستون نبود پوشه Spam یا هرزنامه و اگه ایمیلتون یاهو هست پوشه Junk رو چک کنید) روی دکمه مشکی Reset your password کلیک کنید و مراحل رو تا انتها برید و رمز عبور جدید تعیین کنید.
11با ایمیلی که روی گوشیمه و رمزشو یادمه متاسفانه نمیتونم وارد بشم، میگه این اسم وجود ندارد
به صرف داشتن آدرس ایمیل شما نمیتونید وارد سایت بشید. باید با آدرس ایمیلتون روی سایت ثبت نام کنید. برای عضویت در سایت می تونید ویدیوی "چطور در سایت ثبت نام کنم؟" رو مشاهده کنید.
12بازیابی رمز عبور رو زدم ولی ایمیلی برام نیومده توی پوشه هرزنامه رو هم چک کردم ایمیلی نیست
اگر در زمان ثبت نام در سایت ایمیل را درست وارد نکنید(مثلا در تایپ آدرس ایمیلتون اشتباه کنید) چون اون آدرس ایمیل وجود نداره ایمیلی براتون ارسال نمیشه و امکان بازیابی رمز عبور را نخواهید داشت در این صورت به پشتیبانی فنی سایت پیام دهید.
13وقتی میرم توی سایت این صفحه برام باز میشه یعنی میگه دوباره خرید کن در صورتی که من قبلا پولشو پرداخت کردم وداشتم ازش استفاده میکردم منتها از امروز صبح نمیتونم
اگر محصولی را خریداری کرده اید و بعد از مراجعه مجدد به سایت آن محصول برایتان در دسترس نیست و پیغام اینکه شما باید محصول را خریداری کنید نشان داده میشود به این خاطر است که شما از سایت خارج شده اید و باید بر روی سایت لاگین کنید.
پس نام کاربری یا آدرس ایمیل و رمزعبوری که با آن درسایت ثبت نام کرده اید را در قسمت ورود به سایت وارد نمایید. در این صورت کل محتوای سایت برایتان در دسترس میشود.
14من نميدونم چه مشکلى پيش اومده ولى نميتونم فايلها رو باز كنم برام ميزنه بايد وارد سايت بشيد ولى من قبلا ثبت نام كردم
در چنین شرایطی که شما با مراجعه به سایت با پیغام " باید وارد سایت شوید" مواجه میشوید باید با نام کاربری و رمز عبوری که روی سایت عضو شدید روی سایت لاگین کنید(وارد سایت شوید)
15من یکی از محصولات روی سایت را خریدم ولی چیزی برام ارسال نشده
بعد از خرید هر محصول از روی سایت اون محصول به صورت اتواتیک برای شما باز می شود و پس از مراجع مجدد به صفحه محصول خریداری شده میتوانید محتوای آن را مشاهده نمایید.
در صورتی که پس از خرید محصول دوباره پیام شما به این محصول دسترسی ندارید را مشاهده نمودید یکبار صفحه را رفرش نموده تا محتوا برای شما نمایش داده شود.
16محصولی که قبلا تهیه کرده بودم الان واسم باز نمیشه.. من چندتا از فایل ها را دانلود نکرده بودم و ندارم.. الان چکار کنم..
اگر محصولی را خریداری کرده اید و بعد از مراجعه مجدد به سایت آن محصول برایتان در دسترس نیست و پیغام اینکه شما باید محصول را خریداری کنید نشان داده میشود به این خاطر است که شما از سایت خارج شده اید و باید بر روی سایت لاگین کنید.
پس نام کاربری یا آدرس ایمیل و رمزعبوری که با آن درسایت ثبت نام کرده اید را در قسمت ورود به سایت وارد نمایید. در این صورت کل محتوای سایت برایتان در دسترس میشود.(برای راهنمایی بیشتر میتوانید ویديو آموزش ورود به سایت را مشاهده نمایید)
17فایل های صوتی / تصویری رایگان سایت برای من باز نمیشه و وقتی میرم توی صفحه یک فایل صوتی فقط نظرات بچه ها رو میتونم ببینم و هیچ فایلی صوتی اون تو نیست
شما از سایت خارج شده اید و باید بر روی سایت لاگین کنید.(وارد سایت شوید)
پس نام کاربری یا آدرس ایمیل و رمزعبوری که با آن درسایت ثبت نام کرده اید را در قسمت ورود به سایت وارد نمایید. در این صورت کل محتوای سایت برایتان در دسترس میشود.(برای راهنمایی بیشتر میتوانید ویديو آموزش ورود به سایت را مشاهده نمایید)
18چرا بعد از چند بار استفاده از سایت به من پیام میده که باید وارد سایت شوید؟ نمیشه همیشه توی سایت بمونه و از سایت خارج نشم؟
اگر کَش (Cache)گوشی شما پاک شود و یا کوکی های مرورگرتون غیر فعال باشد از سایت خارج میشوید و باید مجددا روی سایت لاگین کنید.
19چرا با این که به خاطر سپاری رمز عبور را در قسمت ورود به سایت زده ام ولی هر بار که میخواهم وارد سایت شوم باز اطلاعات کاربری من ذخیره نیست و باید مجددا همه را وارد کنم؟
با زدن تیک "رمز عبور من را به خاطر بسپار" ایمیل و رمز عبور شما در مرورگرتون ذخیره میشه و هر بار که میخواهید وارد سایت شوید فقط با زدن دکمه ورود به سایت میتوانید به راحتی وارد سایت شوید. اما اگر بر روی مرورگر شما (کروم، سافاری، فایرفاکس و ...) گزینه کوکی (Cookie) غیرفعال باشد یا اگر نرم‌افزاری روی موبایل‌تون دارید که کش و فایل‌های برنامه‌ها رو پاک میکنه، شما نمی‌تونید به صورت اتوماتیک وارد سایت بشید.
ساده‌ترین راه اینه که به تنظیمات مرورگرتون مراجعه کنید و تنظیمات ذخیره رمز عبور رو فعال کنید و اگر مشکل شما حل نشد با یک متخصص مشورت کنید یا خودتون با جستجو در اینترنت مشکل رو برطرف کنید.
20فایل‌های صوتی و تصویری را چطور در آیفون دانلود کنم؟
21سشن پرداختی منقضی شده است

اگر در هنگام خرید آنلاین یک محصول در صفحه پرداخت، ورود اطلاعات کارت بانکیتان بیش از مدت زمان اعلام شده در صفحه پرداخت به طول بیانجامد شما با خطای " سشن پرداختی منقضی شده است" مواجه میشود