درباره آتی هنر

با آموزش هنرهای اصیل ایرانی در کنارشما هستیم
تا با خلق آثار هنری زیبا، لذت هنرمند بودن را بچشید

عطیه طاهری متولد بهمن 1357 هستم مدرک لیسانسم را در حوزه it و کسب و کار اینترنتی اخذ کرده ام و دارای مدارک ممتاز ciw از مجتمع فنی و مدارک فنی و حرفه ایی در زمینه های مختلف هنری هستم سابقه هنری من به سال های دهه هفتاد برمی گردد واز آن سال ها تا به حال به انواع فعالیت های هنری مشغول هستم وبا افتخار این اطلاعات هنری و تجربیاتم را در قالب موسسه آتی هنر و از طریق اینترنت به صورت مجازی وهمچنین به صورت حضوری در اختیار شما عزیزان قرار می دهم.
پشتیبانی از هنرجوها حین تمرین محدودیت زمانی برای من ندارد وخود را ملزم به حمایت همیشگی شما هنرجویان عزیز می دانم. تمامی هنرجوها در گروهی بزرگ حضوردارند وپیشنهادهای کاری که به بنده میشود بین عزیزان تقسیم می شودوبه این روش ومذاکراتی که با مزون ها وتولیدی ها دارم از هنرجوها حمایت شغلی می کنم وبه درآمد می رسند نمونه کار عزیزان به صورت آلبوم به سفارش دهندگان معرفی می شود تا بتوانند انتخاب کنند.حمایت از زنان سرپرست خانواده وکمک به بازاریابی وفروش بهتراز اهداف بنده هست ودر این راه تلاش می کنم.

آتی هنر با ارائه خدمات با ارزش در حوزه هنر رسالت خودرا مبنی بر آموزش وپشتیبانی وتوسعه کسب و کار خانگی بانوان شریف ایرانی می داند.

آتی هنر، آینده با هنر

شاید تجربه کرده باشید که وقتی سرگرم فعالیت هنری هستید ساعت‌ها فارغ از هرگونه امواج منفی و چالش‌های زندگی می‌شوید و ساعات لذت بخشی را می‌گذرانید.
با توجه به این هدف ارزشمند در کنار شما هستیم تا با فایل‌های آموزشی از طریق اینترنت بتوانید هنر را یاد بگیرید و آثار هنری خلق کنید و لذت ببرید. تیم آتی هنر در شهر تهران متمرکز می‌باشد ولی پوشش خدمات ما داخل و خارج از ایران همراه هنرجوها می‌باشد.

آتی هنر با ارائه خدمات باارزش در حوزه هنر رسالت خود را مبنی بر آموزش و پشتیبانی و توسعه کسب‌وکار خانگی بانوان شریف ایرانی می‌داند.

نمیدونید چطور شروع کنید؟


اینجا کلیک کنید